Orginele toog uit volkscafe
Code: 26-05

Code: 26-05
  • Authentieke toog
  • Mooi origineel groen formica
  • Afgewerkt met massief hout
  • Met luifel
  • Bar: 405x74x118cm
  • Luifel: 400x27x48cm + hoek 130cm
  • (Tapzuil apart te koop)

Deze mooie bar is afkomstig uit Volkscafé ’t Handelshuis, waar hij jarenlang het centrale ontmoetingspunt van de zaak was. Afgewerkt met massief hout en karakteristiek groen formica straalt deze bar de warme, vertrouwde sfeer uit van een echt volkscafé.

Het bijpassende luifel boven de bar, uitgevoerd in dezelfde stijl, maakt het geheel compleet en versterkt de gezellige uitstraling. De combinatie van het donkere hout en de warme groene accenten brengt meteen de charme van het klassieke bruine café terug.

Deze bar werd jarenlang professioneel gebruikt en is dan ook praktisch ingericht. Onder de bar is voldoende ruimte voorzien voor het plaatsen van de nodige apparatuur, zoals een tapinstallatie of koelingen. Het luifel biedt bovendien extra opbergruimte voor glazen en flessen, waardoor de bar niet alleen sfeervol maar ook bijzonder functioneel is.

Deze bar vraagt om een plek waar mensen samenkomen. Een ruimte waar gezelligheid centraal staat en waar hij opnieuw het kloppende hart van de zaak kan worden. Ben jij op zoek naar precies die sfeer? Dan is deze bar misschien wel de perfecte keuze.

CONTACT / ADRES

TINUS TOOG

Tinus Toog is dé plek voor karaktervolle bars en balies, zowel voor de horeca als voor thuis. Of je nu op zoek bent naar een gebruikte bar met een verhaal of een op maat gemaakte balie voor jouw interieur – bij Tinus Toog vind je unieke stukken met uitstraling. Voor ondernemers én particulieren die iets bijzonders willen.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

© 2026 Website gerealiseerd door Apollo Digital - Privacy Policy